| AYoRollLikeABuffalo a întrebat:

Plzz, TPU, care ma ajuta si pe mine cu niste statusuri pentru mess, da nu chestii de dragoste, despartzire sau tristetze...ceva mai cool :d, nu stiu cum sa ma exprim >:" :d...ma rog, vedetzi voi. Dau FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| MDLNA a răspuns:

Bună!
Totdeauna există o cale spre culoare.
From this moment life has begun. From this moment you are the one!
Pentru că vreau, pentru că pot, pentru că îmi permit!
I love humanity but I hate people.
Mie de ex. îmi place să pun versuri din anumite melodii:

Mama, we all go to hell, it's really quite pleasant except for the smell.
No fun to be alone, hang on, don't let me go.
Everything you do is simply delicate, everything you do is quite angelicate.
Put on your red shoes and dance to the blues.
Let's make it last forever.

Încearcă şi tu

7 răspunsuri:
| DND a răspuns:

Zambeste...happy si maine va fi o zii... de scoala laughingrolling on the floor

| DND a răspuns:

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

| Silly a răspuns:

Iti trimit din departare multe linguri si castroane si in semn ca te iubesc, drept in cap ti le trantesc

| analfabet5698 a răspuns:

ZIc acum unul de cazi jos
De la beat carciuma vin,
Merg pe gard de drum ma tin,
Nici un latra nu ma caine,
Nici impunge nu ma vaca!
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughing

| StixOn3 a răspuns:

După fapte înţelegi cine ţine la tine, după apeluri înţelegi cine are nevoie de tine şi doar cu timpul întelegi cine întradevăr are nevoie de tine

| Maria55555 a răspuns:

Hey. am ceva statusuri care cred ca o sa va placa:

~Lumea spune ca nu poti zbura. E o minciuna, nu crede in ea!
~Si daca nu mai vrei sa mai fim prieteni......sunt de acord; nu mai vreau sa sufar atat pentru despartirea noastra!
~Ca sa poti fi fericita cand il vezi fericit cu alta...ori te minti, ori nu-l iubeai, ori ai alta partida mai buna gen mai frumos, mai bogat mai destept... Restul, doar povesti!
~(Discutia intre 2 prietene) - Îl iubeşti? - Da. - Şi de ce nu eşti cu el? - Pentru că el nu mă mai iubeşte. -Ce aştepţi, sa-l faci sa se îndrăgosteasca din nou? - Am încercat odată şi am dat greş. - Şi te dai bătută aşa repede? - Eu nu, dar inima mea da. - De ce nu îl cauţi? - El are o nouă iubire. - Nu ai de gând să faci nimic? - E fericit. - Şi tu? - Eu sunt fericită dacă el e fericit!
~Te iubesc, te doresc, da-te-n colo ca glumesc!
~te iubesc si iti spun cinstit dupa tine sunt topit, te iubesc si te ador de acum si pana mor
~Dac-ai urcat pe tocuri credeai ca poti calca mai usor promisiunile facute cand alergam desculti prin iarba?
~Incep cu \"mi-e dor\", continui cu \"te ador\" si inchei cu \"te iubesc\"
~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata
~Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…
~Iti trimit din departare multe linguri si castroane si in semn ca te iubesc, drept in cap ti le trantesc

Sper ca iti folosesc...:*

| Alexandra_3161 a răspuns:

Ok!
Am sa incerc.

1) ___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
2) Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... big grin
3) chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit
4) Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati.