| anonim_4396 a întrebat:

Poate e o intrebare cam ciudata dar chiar as vrea sa stiu.La BAC persoanele ce corecteaza lucrarile(de exemplu la matematica)se uita si pe ciornele elevilor? Elevii sunt nevoiti sa iti scrie numele pe ciorne?

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Pai oamenii aia au de corectat sute de lucrari chiar crezi ca asta vor ei, sa se mai uite si pe 1000 de ciorne?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nimeni NU se uită pe Ciornă!
Nu trebuie să vă scrieţi numele pe Ciornă şi ele nici măcar NU însoţesc lucrările, se adună separat.

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Ciornele nu trebuie sa fie semnate si nimeni nu are voie sa-si bage nasul in ele.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Nimeni nu se uită pe ciorne, ele nici măcar nu însoțesc lucrările de examen. Sunt îndosariate separat. Nimic din ceea ce e scris pe ciornă, nu se punctează.

| aNswareMe a răspuns:

Nu conteza ce scrii pe ciorna. Le primesti stampilate si nu esti nevoit sa le semnezi. La final, ..predai subiectele intr-o parte si ciornele intr-o parte,.iar pe ele nu se uita nimeni. Sper ca am ajutat