| MihailBusu a întrebat:

Pot ramane corigent la materia Educatie Fizica?

Răspuns Câştigător
| AlessandraCoco a răspuns:

Pai logic, poti ramane corigent la orice materie atata timp cat primesti note. Eu sincera sa fiu nu stiu pe nimeni care sa ramana corigent la sport, dar daca nu te prezinti la ora sau daca esti praf la sport, e posibil sa iei note mici care genereaza corigenta.

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da,poti,dar nu e necesar.Profesorii nu o sa te lase corigent daca muncesti, dar daca absentezi si nu vrei sa faci atunci nu au de ales.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, teoretic se poate laughing

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Da, de ce nu?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, poți rămâne corigent la orice materie

| BabaOarba a răspuns:

Teoretic da, insa materiile care sunt bazate pe talente cu care nu toata lumea e inzestrata trebuie sa-ti ofere alternative. Daca nu esti scutit la sport, nu absentezi, si totusi nu reusesti sa treci probele cerute, nu iti poate cere ce nu poti da. Ori iti coboara standardele si te multumesti cu o nota mica, ori iti ofera varianta teoriei in locul practicii.

Insa ma indoiesc ca vreun profesor de sport va pica pe cineva daca-l vede ca se straduieste, chiar daca nu poate. Daca ar face-o e lesne de castigat un proces in instanta contra lui.

| Starlight510 a răspuns:

Poti ramane corigent la orice materie...am un coleg in clasa care e corigent la desen pe primul' semestru