| xSequel a întrebat:

Poti sa excelezi la o materie si fara sa iei meditatii?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sigur ca da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles, meditatiile nu au nicio legatura cu excelarea intr un domeniu.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, daca iti place si depui interes este posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place, bineinteles big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista olimpici care nu au facut meditatii si castiga la concursuri si olimpiade. Daca chiar iti place, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Daca ai culegeri multe si spor de lucru chiar excelezi.
Succesul sta in muncawinking
Cu cat mai multe exercitii cu atat mai bine. Unde nu stii, intrebi profesorul la scoala.
Eu asa am facut.

| lBroken69 a răspuns:

Da,depinde cat de mult iti place, si cat de mult esti dispus sa inveti la ea. happy

| Morenna10 a răspuns:

Clar

| maria14142 a răspuns:

DA! Desigur!

| emignon a răspuns:

Da,si destul de simplu:la engleza am luat examenul cu 9:95, si am dat eu meditatii gratis. Iar la calculatoare am dat meditatii gratis, iar Sâmbata, cu ajutorul lui IEHOVA il iau fara probleme.

| Iknowthat a răspuns:

Da, dacă îți place suficient de mult.

| Deea4Deeutza a răspuns:

Da, desigur! Inteligenta nu se cumpara cu bani!

| Butnaru_Marius_Angel_1997 a răspuns:

Da... si stiu ce spun... dar cu aproximativ 3-5 ore pe zi La disciplina respectiva...

| qwerty15 a răspuns:

Daca vrei sa excelezi la o materie, indiferent care este aceasta, poti!
Tot ce conteaza este vointa!