| LoveWins a întrebat:

Profu de fizica ne tot freaca la cap cu cate proiecte...imi puteti spune cateva interesante pentru clasa a9a...

2 răspunsuri:
| Dangerfull a răspuns:

Eu am facut cu niste motorase niste fire si catva bateri am aprins niste beculete de instalatie si am luat 10 acumsunt in clasa a 11 a dar iti zic fa asta nu dai prea multi bani si e usor mai ales daca ai putina imaginatie poti sa le aranjezi si frumos pe o placa de lemn si instalatia o poti pune pe un bradulet ca tot vine craciunul sau mai poti face o eoliana in miniatura iti trebuie niste bateri niste fire si un motor niste tevi mici niste elici sai poti folosi niste bete in loc de tevi sunt o infinitate de ideii trebuie doar sa ai imaginatie.

| LoveWins explică (pentru Dangerfull):

Eu ma gandeam la ceva legat de astronomie.dar nu vad ce demonstratii as putea face la ideea asta... :-(