| shadow51 a întrebat:

Sal as vrea sa joc si eu pe un server privat de metin2 ce servere imi sugerati si ce bonusuri are?

10 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Iti dau un sfat: Lasa`te de Metin 2straight face sau cum l`o chemastraight face

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Metin2RoReplay se deschide pe 5 ianuarie 2015

| UniKKoL a răspuns:

Esti un mare...bn zis...lasate de metin

| UniKKoL a răspuns:

Frate te rugam si noi sa te exprimi cum trebuie ca nu intelege nimeni

| SunTAdY a răspuns:

Salut. ti-as recomanda Metin2 Fresh. e bestial. are bns 1-4 si 6/7! Este nou deci nu e atat de populat. dar o sa se populeze curand. Dar sa nu exagerezi ca te joci pe el. Creaza dependenta!
Site : www.metin2dance.weebly.com/index.html

| ao12 a răspuns:

Iti recomandat http://apocalyps.mt2.ro/index.php?s=home este un server pvp pvm 2014 lv max 250. Uite descrierea http://4metin.ro/......61877.html

| mt2underworld a răspuns:

Incearca www.mt2underworld.ro e mai special are iteme evoluate din beta, nu trebuie sa donezi tot ce e pe site cade si in joc :P

| catalina010 a răspuns:

Pai am jucat merkury2.lv maxim 250 poti vota pentru coinsuri in loc sa bagi bani in joc.am facu pe joc multe itm.in fine intra pe merkury faci bani am avut3kkk

| TobyJasper a răspuns:

Metin2Cta.ro, server privat pvm clasic.
Staff capabil, gameplay echilibrat. Necesita munca de echipa.
Te asteptam!