| 000Diddy000 a întrebat:

Sall! Am nevoie sa traduc niste ropozitii (de fapt o poezie) din romana in japoneza, dar nu cu semnele lor, ci cu litere normale (a, b, c etc) cum sunt la inceputul serialelor anime (mai exact la generic). Daca ma poate ajuta cineva sa o traduca sau sa imi dea un site ceva plz. Dau fundita+vot.

3 răspunsuri:
| 000Diddy000 explică:

Propozitii*

| didijiji a răspuns:

Pai te duci pe google translate http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ro|en|

| 000Diddy000 explică (pentru didijiji):

Tot cu semnele lor imi da vreau cu litere normale scris cum e la unele seriale anime la generic in timpul cantecului sunt scrise versurile in partea de sus