| catalin02 a întrebat:

Sall! Ce meserii pot urma dupa terminarea liceului la profilul real Stintele naturii? ( Nu doresc raspunsuri de genul : orice facultate etc ).

3 răspunsuri:
| StudentăLaMedicină a răspuns:

Medicina, bio-chimist, ceva de laborator. Desigur ca te poti orienta si spre alte domenii, cum ar fi ASE-ul.

| Keithlyn a răspuns:

Meserii dupa terminarea liceului teoretic fara facultate? Pai simplu..McDonald's..carrefour.spalatorie auto. orice meserie platita cu 600 de lei unde diploma de bac conteaza si nu prea.

| catalin02 explică (pentru Keithlyn):

Daca te mai uiti o data, o sa dai peste cuvantul FACULTATE