| IntrebareCuRaspuns a întrebat:

Sall TPU,ce se poate intampla daca nu am predat TEZA profesorului, acesta vazandu-ma ca am pus-o pe catedra?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai dai teza inca o data. Posibil si scaderea notei la purtare.

| BTWIN a răspuns:

Daca te-a vazut ca ai pus-o pe catedra si apoi la corectat va vedea ca nu o are, nu va fi prea bine pentru tine.O sa dai alta si o sa iti scada si nota la purtare.

| TOOL a răspuns:

Pai daca nu ti-o gaseste probabil o sa o mai dai odata, dar o sa ai destul de multe probleme, pe de alta parte poti lua si 1.

| AmNevoieDeUnRaspuns a răspuns:

Depinde ce crede el happy adica daca stie ca tu ai pus teza pe catedra si faci cumva sa iasa ca el a pierdut teza... cel mai probabil o mai dai 1 data... Dar daca se prinde ca ai facut intentionat asta happy o sa-ti cam scada nota la purtare sau iti da 1 in teza