| Stefan_Calinescu_1998 a întrebat:

daca raman corijent in a 8 si am presimtirea ca nu o sa ma treaca ce sa fac? Sau ei o sa ma puna la b si eu vreau la a, pot sa ma transfer? Dar daca directoarea nu ar fi de acord sa ma transfere de la b la a ce sa fac?

2 răspunsuri:
| AlinG5 a răspuns:

Ar trebui sa pui mana pe carte, mai ales ca clasa a 8-a este un an foarte important pentru tine, ai viitorul in fata. Daca discuti cu directoarea cat se poate de civilizat se poate sa te mute unde doresti tu. Dar iti recomand, INVATA!

| Mateiciuc_Josh_1998 a răspuns:

Stai calm, ca te trece sigur, da numai pune mana pe carte, stiu cum e, funda?