| InTeRacTive a întrebat:

Sallut TPU!
Sunt din Timisoara si vreau sa stiu daca au mai ramas locuri libere la Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu! Cine este cel mai explicit ia funda! mersi

1 răspuns:
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Dacă dai click pe adresa de mai jos, vei ajunge la rezultatele primei repartizări computerizate, publicată în 13 iulie 2012, pentru liceul "Emanuil Ungureanu" din Timişoara.

http://admitere.edu.ro/Pages/SpecPerLic.aspx?Jud=38&Lic=801

Din această listă, rezultă la fiecare specializare în parte că numărul de locuri a fost ocupat în totalitate (numărul de candidaţi repartizaţi este egal cu numărul de total de locuri disponibile).

Asta înseamnă că nu mai sunt locuri libere la acest liceu.

Sper să te fi ajutat. Mult succes!