| aead a întrebat:

Salut, am intrat la ingineria mediului la Timisoara si m-am inscris si la modul DPPD.Ce stiti despre acest DPPD sunt multe ore de curs? si ce se face mai exact! Multumesc anticipat dau funda l!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebuie sa fie un curs si un laborator pe saptamana... se fac prostii legate de didactica, pierzi vremea cu el daca nu vrei sa te faci profesor

| aead explică (pentru suntserios):

Si daca nu mai vreau sa merg la el? pot sa ma retrag?

| suntserios a răspuns (pentru aead):

Asta nu stiu sa iti zic, cred ca are o importanta la credite ceva... intreaba

| TeeaCup a răspuns:

Eu nu am facut modulul si imi pare rau ca nu l-am facut, e pacat pentru ca nu mai poti sa-l faci decat dupa ce termini facultatea. Eu zic ca merita o ora 2 pe saptamana sa mergi la modul decat sa astepti sa termini facultatea ca sa-l faci, daca vrei sa-l faci.

| aead explică (pentru TeeaCup):

Ai fost la ingineria si protectia mediului? intreb de curiozitate, as vrea sa stiu mai exact cum este acolo :d

| TeeaCup a răspuns:

Nuu,la sociologie la vest. Dar mă gândesc ca dppd-ul e structurat la fel, indiferent de profil