| valeria005 a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre! Sunt membra a unei agentii care se ocupa cu dezvoltarea, implicarea si abilitarea tinerilor. Timp de citeva lectii o sa discutam si o sa dezvoltam citeva proiecte pentru a face ceva schimbari in orasu nostru. Traiesc intr-un orasel nu chiar mare, dar nu stiu anume ce as putea schimba in el, avem un parc, dar e cam mic, si nici nu ai unde sa iesi la plimbare sau la distractie cu prietenii, avem si orfelinat, am putea da acolo o mina de ajutor, scoala se descurca si singura big grin, casa de creatie de asemenea, chiar nu am idee ce as putea face, ce proiect, ce idee sa propun, imi puteti da o mina de ajutor? ^_^

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Citeste startup-uri ca sa iti vina idei. Alte idei ar fi cum sa faci masimile sa mearga mai incet, reducerea vitezei pe sosele aplicand diverse smecherii precum folii autoadezive care sa imite gropi, bumpere, foi adezive pe pubele cu conduceti incet, aveti grija la copiii nostri, campanii publicitare pentru recuperarea restantelor la impozite, campanii pentru varuirea copacilor, pentru ajutoararea batranilor sau pentru crearea de locuri de socializare pentru batrani, etc. Sunt atatea...