| Sergiu1996 a întrebat:

Salut,am o intrebare: Unirea principatelor a fost infaptuita la 24 ianuarie 1859?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Repede dă i funda

| Sergiu1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tu sa taci...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sergiu1996):

I auzi, dar cine esti tu?

| Sergiu1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Campion karate, intrebari mai ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sergiu1996):

Nu asta te am intrebat, cine esti tu să mă judeci, nu ce functie ai

| Sergiu1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Judec,tipule vad ca stai slab cu analiza structurala, determinarea, eu ti-am zis sa taci, sa nu te amesteci, asta inseamna ca te-am judecat? da-ti doua palme...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sergiu1996):

Dacă am gresit cu ceva fată de tine i mi cer iertare. Nu am vrut să te superi.

| ionutbrezeanu a răspuns:

Da, in anul 1859, la 24 ianuarie in Tara Romaneasca si pe 8 ianuarie in Moldova.

| Mykky03 a răspuns:

Da