| ionelairimescu a întrebat:

Am un proiect la antreprenoriala depre padure si trebuie sa fac o sigla,imi dati si mie idei despre cum sa o fac, eu m-am gandit la un copac langa un urs.Sigla trebuie sa fie originala, m-am gandit ca poate aveti voi mai multe si in ce program as putea sa o fac?
Multumesc! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Http://www.logomaker.com/

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Tragi două linii paralele, cam la trei cm una de alta, și lungi cam de 7 cm.
Apoi undeva la 1 cm ( de sus în jos ) stînga și dreapta, patru scurte linii paralele, lungi de aproximativ 3 mm și cu aproximativ 1mm distanță între ele.
Apoi, la aproximativ 2 cm mai jos, repeți cele două desene (stînga - dreapta).
Sper că ai înțeles desenul!
Dacă cineva te va întreba ce reprezintă desenul îi vei spune: un urs care se urcă într-un copac.
- Bine, bine, dar unde e ursul?
- În partea cealaltă, care nu se vede!