| Beretta a întrebat:

Salut, anul acesta trec in clasa a 12-a,si m-am apucat sa invat destul de serios incepand din vara asta,o sa dau la matematica,romana si biologie,nu imi fac griji la matematica si la biologie
Problema mea este la romana, adica invat acuma dar cum imi reamintesc ceea ce am invatat peste 1 an?(vorbesc in special despre subiectul nr 3)( mentionez ca nu sunt un mare fan al materiei si nu prea am invatat la ea)
Mi-ar prinde bine niste sfaturi

1 răspuns:
| crazyfun a răspuns:

Nu te stresa.happy citeste rezumatele macar si ca sa reti fa-ti niste idei principate la comentarii..sa stii minim tema motive incipit final curent lit ceva despre autor dar nu ani ci alte opere si neparat sa scrii 2 pag la sub3!