| porumbeistar a întrebat:

Salut! Astazi am dat porumbei mei afara la antrenament, pe inserate, a intrat 3 ulii in ei si i-au imprastiat ( din fericire nu a prins nici-un porumbel) din 22 de exemplare decat 11 au venit inapoi peste o ora, apoi sa inserat de tot si nu au mai venitt... o mai veni maine dimineata? Mai exista sanse? dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Marius_Mandarina_1995 a răspuns:

De obicei ei se ghideaza dupa "seful lor " daca erau mai tantalai. si s-au speriat si nu stiu drumul spre casa. posibil sa nu ii mai vezi.

| porumbeistar explică (pentru Marius_Mandarina_1995):

Mi-au venit decat 3 dimineata... mai poate sa apara toti pana seara?