| verrati a întrebat:

Salut.Ce trebuie sa fac pentru a ma muta dintr-o clasa in alta?

5 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Sa ai medie mare si sa dai diferente daca este nevoie( in caz in care te muti la alt profil).

| elyfel a răspuns:

Buna.Pt a te muta de la o clasa la alta trebuie sa trimiti o cerere la director(ai tai trebuie sa trimita). Daca esti la liceu si vrei sa te muti de la un profil la altul trebuie sa dai niste diferente ca sa intri.

| blaablaablaaa a răspuns:

Pai media ta din anul trecut sa fie mai mare decat cea mai mica medie din acea clasa. Avand in vedere acest aspect, faci o cerere si o depui la secreariat.
Succes.

| SecretSmile a răspuns:

Depinde cum vrei. Daca te muti de la un profil la altul (daca esti la liceu) cum ar fi de la mate-info la filo trebueie sa faci o cerere sa o depui la secratariat si sa ai media mai mare ca ultimul din acea clasa..Si trebuie sa dai niste diferente
Daca esti la generala si pur si simplu vrei sa te muti de la A laB de ex trebuie doar o cerere.

| Machedon_Iulia_1999 a răspuns:

Te duci la directoare si ii spui : m.am saturat de clasa asta vreau sa ma mut in cealalta daca nu ma muti te dau in judecata laughing)