| Alex714 a întrebat:

Salut.Cu cat credeti ca o sa se ridice mediile de admitere anul asta?

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cred ca cu 10-15 sutimi.
*-*

| xtembix a răspuns:

Intrebarea este daca se vor ridica. smug

| Alex714 explică (pentru xtembix):

Pai au fost subiectele mult mai usoare...

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Depinde de la an la an, anul acesta am auzit ca sunt note foarte mari deci...iti dai seama

| patriiiii89 a răspuns:

Au fost subiecte foarte usoae, sincer! Cred ca la fiecare elev se va ridica cu cel putin 50 de sutimi [ ma refer la cei care nu prea invata ]

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru patriiiii89):

Buna!

Se referea la mediile de intrare in licee.Ei bine, eu tind sa cred ca se vor ridica chiar cu 30 de sutimi.

| bloodandpride a răspuns:

Avand in vedere notele de la capcaitate, parerea mea ca mediile se vor ridica cu 10-20 sutimi.