| Mechi a întrebat:

Cum pot sa ma mut de la profilul de economie la profilul de comert? Ce trebuie sa fac?

Sunt in clasa a 9-a si din a 10-a as dori sa ma mut. big grin

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faci o cerere de transfer la conducerea liceului. Daca in cl. a IX-a sunt materii diferite la profilul de comert fata de profilul de economie va trebui sa dai examene de diferenta la acestea.

| Mechi explică (pentru Ioandelasal):

Merci de raspuns.
Din fericire, facem aceleasi specialitati... deci nu trebuie sa dau difirente.