| Armi480 a întrebat:

Salut,e adevarat ca vacanta tine pana vineri?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pana marti.Scoala incepe miercuri.Pe 23.

| Idc12345 a răspuns:

Nu,nu e adevarat. sad

| ady123 a răspuns:

As vrea eu, incepe miercuri

| vali1985 a răspuns:

Incepe miercuri.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este adevărat!

Şcoala începe Miercuri 23.04.14!

"Cursuri – miercuri, 23 aprilie 2014 – vineri, 20 iunie 2014" - SURSA :
http://www.edumanager.ro/docs/ordin_structura_an_scolar_2013_2014.pdf

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!

http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| alexs99 a răspuns:

Nu,scoala incepe miercuri, pe 23 aprilie.

''Ministerul Educaţiei Naţionale precizează că vacanţa de primăvară pentru elevii din învăţământul preuniversitar se desfăşoară în perioada 12 aprilie - 22 aprilie, în conformitate cu Ordinul de ministru privind structura anului şcolar 2013-2014.

Cursurile urmează să se reia, în toată ţara, miercuri, 23 aprilie. Precizarea vine ca urmare a unei informaţii false, apărută pe un site şi preluată de mai multe surse.''
Sursa:http://edu.ro/index.php/pressrel/21207
O zi buna si Paste fericit!

| Cameliapantiru a răspuns:

Salut! Nu e adevarat! Scoala incepe miercuri, 23 aprilie!

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu, pana miercuri (din pacate).

| omide a răspuns:

NU, scoala incepe marti

| Armi480 explică (pentru omide):

Ma rog, nu vineri dar stiu sigur ca inepe miercuri

| darrio2007 a răspuns (pentru omide):

Miercuri.

| omide a răspuns:

NU, scoala incepe de marti

| Lauracrist a răspuns:

Nu. Vacanta tine pana marti si vineri e liber pentru ca sunt cercuri (miercuri si joi se face scoala). Iar apoi mai e liber de 1 mai