| SirGilbert a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva ce-i cu faza I si faza a II-a a admiterii?
De ce pana acum exista doar lista pentru faza I?

Aici e problema despre care vorbesc >- http://www.unitbv.ro/silvic/RezultateAdmitere.aspx

1 răspuns:
| katalyn16tpu a răspuns:

Faza 1... e cea care o vezi, faza 2 o sa fie dupa ce vad cati se inmatriculeaza, unii o sa ramana la alte facultati, o sa se elibere locuri, de obicei maxim 10 persoane care intra la taxa au sanse sa intre la buget si inca 10 din asteptare la taxa...