| UnBaiat439 a întrebat:

Imi puteti da o idee de scurtmetraj despre adolescenti? Va roog

6 răspunsuri:
| HeadShoot32 a răspuns:

Un scurtmetraj despre adolescenti? Sa fie vorba despre droguri, ce inseamna sa faci asta si de ce e bine sa te feresti de asta.

| UnBaiat439 explică (pentru HeadShoot32):

Nu neaparat...

| UnBaiat439 explică (pentru HeadShoot32):

Orice vrei tu... doar sa fie despre adolescenti

| UnBaiat439 explică (pentru HeadShoot32):

Poti dezvolta putin asta?

| HeadShoot32 a răspuns (pentru UnBaiat439):

Pai in zilele noastre sunt din ce in ce mai multi drogati, mai ales adolesceni, faci si tu un film despre o fata/baiat care intra intr-un anturaj nou, acestia se drogheaza, o ia pe el/ea acolo unde se drogheaza ei, el/ea refuza si dupa arati cum devii dependent de asa ceva si cum poti ajunge. Cel mai bine la sfarsit sa termini prin moartea acestui personaj, ca sa se vada unde se poate ajunge prin drog.

| HeadShoot32 a răspuns (pentru HeadShoot32):

Bine, refuza dar pana la urma este influentata de cei de acolo si se drogheaza pana la urma. Cel mai bine, incepi cu marijuana sau etnobotanice, simplu, recuzita ar fi o tigara mototolita. Im mare, ideea e importanta.