| Stufii a întrebat:

Inginerie si management sau TCM (Tehnologia constructiilor de masini)? Doar pareri. happy

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

TCM e foarte grea, ingineria manageriala mai usoara si mai diversificata.

| Stufii explică (pentru pufulescu):

Mulțumesc! happy Deși părerea ta nu mi-a influențat decizia am ales IMg la Politehnica în defavoarea Universității Transilvania Brașov, TCM. big grin

| pufulescu a răspuns (pentru Stufii):

Foarte bine. TCM e si foarte specific dealtfel si locurile de munca sunt cam putine, industrie in Romania nu mai exista practic.