| Tollo a întrebat:

Salut, la bac am avut la textul argumentativ tema "sport la orice varsta" dar eu am facut despre sport in general
Aveti idee daca imi scade din puncte?

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti scada foarte mult, eu cand am dat bacul am avut de scris despre modelul meu in viata iar eu am scris la general nu despre cineva anume si am luat o nota destul de buna.

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Puteai sa spui si tu ca si sexul e tot sport si ca se practica "dez.vir.gi.na.tu'" la 14-15 ani. Mama dracului de viata!

| Tollo explică (pentru ywar):

Ok meşcere de ce te mai chinui sa raspunzi daca dai un raspuns inutil?

| ywar a răspuns (pentru Tollo):

Pai am auzit acu' (asta ca sa intelegi si tu) ca bac-ul nu mai e de folos... Iti ia tati un jeepan si stropesti oamneii pe trotuar la semafor... ce mescheria taa happy

| Tollo explică:

Daca se poate si un report pentru amicu' meu de aici...