| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,m-a lasat asta la mate sadcrying mi-a iesit media 4 pe prmul semestru si am situatia neincheiata, as putea vorbi cu profa sa dau corigenta sa imi iasa 5? ca eu nu sunt asa bun la mate si nu cred ca as putea face ca pe al 2-lea semestru sa imi iasa 6 sad

10 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu esti corijent, deocamdata ai media 4 pe primul semestru.In semestrul urmator te vei stradui mai mult si vei lua un amarat de 5 ca sa-ti iasa media 5!(daca pe primul semestru avei 5 si pe-al doilea 4, erai corjent pe vara, pentru ca se considera ca esti in regres, pe cand asa...nu!)

| adrianbestboy98 explică (pentru Mihaela1964):

Pia daca iau un 5 imi iese media anuala 4.5 care nu se rotunjeste

| raduradu2014 a răspuns:

Poti sa vb profa ..nu trebuie sa ne intrebi pe noi

| bogboy101 a răspuns:

Esti adi din dragasani?

| adrianbestboy98 explică (pentru bogboy101):

Nu sunt

| bogboy101 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Asa credeam

| adrianbestboy98 explică (pentru bogboy101):

De ce?

| bogboy101 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Nu nimic...

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Corigenta se da la toamna. Daca ai fi atent la ora si nu ai vorbii cu colega/colegu ar fi mai bine pentru ca asa inveti si prin metoda exersarii. Corigenta se da in toamna si esti corigent doar daca ai 4 si pe al 2 lea

| Stroe_Bogdan_1998_lPqb a răspuns:

Invata mai mult