| FaraNume77 a întrebat:

Mai sunt doua luni pana la bac. Cine imi poate zice daca gasesc o carte de geografie pt. pregatire bac. Nu vreau carte cu variante de bac rezolvate, am deja doua. O carte sau un site cu materia de bac: clima, industrie, resurse, relief, hidrografie, demografie si tot ce se da la bac. Stiu sa rezolv variante si o parte din materie dar vreau sa invat si nu am de unde...

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai du-te la librarie si spune-i asta la personalul de acolo. Ei stiu mai bine ce ai de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba profa, poate iti recomanda ceva.
Scrie pe google ce te intereseaza, si poate gasesti si faci si comanda.Sau vorbeste cu alti colegi, poate ei au, si iti faci si tu o copie.

| FaraNume77 explică:

Am terminat liceul acum 2 ani happy dar nu am dat bac-ul. Intreb daca stie vreo cineva care da bac-ul la geo.

| FaraNume77 explică:

Credeam ca e vreounul care da bacul la geo. si stie... ce sa fac la librarie ca aia habar nu au laughing)) doar sa caut pe net...