| gabbiiii a întrebat:

Sa incepem cu inceputul din sem al II-lea vreau sa ma mut la alt liceu cu profil tehnician in transporturi, eu fiind acum la profil industrie alimentara, dar problema e ca nu am facut la la istorie un arbore genealogic si profesoara mi-a pus 3 si spunandu-mi ca ma lasa corigent pe primul semestru, ma rog pe mai multi.Acum intrebarea este mai ma pot muta, adica daca cineva este la profil Tehnician in transporturi cls a 11-a se mai face istorie?

1 răspuns:
| SanduVictor a răspuns:

Intra pe http://inforo.forumz.ro si poate iti vei rezolva problema.