| BogdanDavidZ a întrebat:

Salut sunt clasa 8 a si nu prea stiu nimic la geometrie, am trecut cu media 5 in clasa 7 a,as vrea sa ma duc la meditații dar mai are vreun rost, adică mai pot recupera si imi este si rusine sa ma duc ca nu prea stiu nimic, ce sa fac?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dopmic a răspuns:

Eu tot am fost slaba la mate dar crede ma ca daca as fi putut sa fac ore suplimentare as fi făcut. Eu zic sa faci mai ales daca ai posibilitate nu e târziu mai deloc sa începi nu e cai si cum peste o luna ai examenul. Mai ales daca i
Ai vointa si chef o sa recuperezi in mare parte tot esentialul daca esti serios ai silitor doar încearcă. Eu zic ca merita