| AlexandarAlx a întrebat:

Salut sunt clasa a 9a si sunt seful clasei laughing
Maine la liceu vin niste oameni care o sa faca o activitate cu consiliul elevilor. Trebuie sa le punem niste intrebari despre educatie
Ceva intrebari stiti?
Multumesc

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dacă ești șeful clasei se cheamă că ești „cel mai cel" din clasa aia.
Și tocmai tu nu știi ce să întrebi, nu te duce mintea la cîteva întrebări?
Mai bine te dai „defect" și pe viitor spui că nu ești demn de a fi șeful clasei.
Hai, pa!

| Denni18 a răspuns:

Pai depinde in ce consta activitatea.Da poti gasi multe intrebari pe Google despre ce te intereseaza.Succes