| mustafagamer a întrebat:

am 16 ani in clasa a 11-a si incerc sa invat din rasputeri dar tot note mici iau, nu stiu ce sa fac sa iau note mai bune ca am incercat tot dar tot iau 6 sau 4 dar nu sunt prea atent in clasa nici colegi mei dar colegi mei invata la ultima zi inainte de examen si cu note bune 8-7 si eu stau ca prostu si ma intreb de ce nu sunt destep ca iei. Poate cineva sa imi dea niste sfaturi sau ce sa fac sa am o memorie mai buna sa inteleg totu sa fie toate materile dela scoala usoare crying((((
P.S: scuze de greseli

Răspuns Câştigător
| Abrudan_Andrei_2001 a răspuns:

Pai depinde si ce repede iti fuge mintea.Invata mai tot timpul si nu te preocupa de alte treburi banale cum ar fi internetu.Fi atent la ore, nu sta cu gandul in alta parte. Sper ca te-am ajutat.