| ionut999222 a întrebat:

Am de facut un portofoliu la fizica, dar nu stiu ce sa mai pun in el. Am pus grafice si tabele. Sunt clasa a 6-a

3 răspunsuri:
| DarkRevenge a răspuns:

Poti sa pui definitii, probleme rezolvate cum ai facut in clasa, formule, desene.Eu sunt in clasa a 7 a, si nu am avut nevoie de portofoliustraight face. Funda?

| N1GHTMAR3 a răspuns:

Eu zic sa pui formulele ce le-ai invatat si definitia ei. Si sa faci ceva referate de minim 2 pagini despre Enstein, Newton etc. Desigur, daca ai invatat despre ei. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Poti scrie despre galileo galilei, sau aalti inventatori romani sau care nu sunt romani despre ce au inventat, creatii exemple,, despre gravitatie
formule invatate si definitia
sper ca te-am ajutat
funda?