| RawGrey a întrebat:

Am și eu o întrebare. Sunt în clasa a 10-a și m-am transferat din al doilea semestru de pe Filologie pe Mate-Info. Dacă pe Filologie am dat teza la Istorie, aici, pe Mate-Info pot să îmi aleg din nou la ce o să dau teza, sau cum se face?

Răspuns Câştigător
| Georry a răspuns:

Normal ca la m-i vei alege din ce au ei ca obtiuni pentru teza, mai exact:fizica, chimie, biologie. Nu poți da teza la istorie la m-i se face doar o ora pe saptamana!
P.S. Ai grija la info mie îmi cam omoară neuroni.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La "Matematică-Informatică" dai următoarele teze :
" Teza la Limba si literatura romana
Teza la Matematica
Teza la Informatica
Teza la Fizica/ Chimie/ Biologie (la alegere)" - - SURSA :
http://www.isjbn.ro/upimg/MEN%2062281-11102013%20Discipline%20TEZE.PDF

Toate cele bune.

| Zaygon a răspuns:

Aici o sa dai la mate.

| johndoe22 a răspuns:

happyEvident ca nu mai alegi nimic, dai teza la mate-info ca restul colegilor tai si cel mai probabil o sa mai ai de dat si alte "examene diferenta" la obiectele pe care actualii tai colegi le-au facut iar tu fiind la un profil diferit nu le-ai avut in programa.