| MexicanM a întrebat:

Salut,TPU,am intrat la profilul Mecanică(întreținerii și reparații auto) si acuma nu stiu care este mai bun:Mecanică sau Turism si alimentație(Tehnician in hotelarie)? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| DukuRaduku1957 a răspuns:

Eu zic sa dai mai bine la turism si alimentatie
fundiTA?
SPER CA TE-Am AJUtat
sall si succes!

| c3dr1kBmiZone a răspuns:

Depinde la ce scola esti eu sunt din lupeni si sunt la Liceul Tehnologic Lupeni si sunt la profilul mecanica...dar dupa parerea mea turism si alimentatie este mai buna si la mecanica este destul de usor (alegerea ta nu pot sa iti spun la ce profil sa mergi)