| NARCISRARES a întrebat:

Am o problema mare in excel pentru mine pentru voi poate mica.
Ce se intampla?!
Daca in celula 1 pun cifra 1, in celula 2 cifra doi, iar apoi trag de cursor, imi trece cronologic cifrele ascendent > 1-2-3-4-5-6-7 etc.
Pana aici totul bine.
Problema este cand trec in celula 1 Ianuarie, in celula 2 Februarie - cand trag de cursor nu mi mai apar cronologic lunile - Ianuarie,februarie, Martie, Aprilie, Mai, etc., ci imi trece activare completare automata in celula, trebuie sa mai setez ceva?! SAU CE TREBUIE SA FAC?!
Multumesc

1 răspuns:
| edmcristy88 a răspuns:

Pai da la setari crobologie la calculator!