| PascuBogdan a întrebat:

Am si eu o intrebare este adevarat ca poti sa te muti de la facultate la zi sa o faci la fara frecventa? Eu acum am fost admis la ase la facultatea de cibernetica si am discutat cu unu care a terminat anul 1 si zicea ca se muta la fara frecventa.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca esti inmatriculat la ASE- Bucuresti, gasesti raspunsul la Capitolul X [ art. 74, aliniat (2)]din Regulament :http://mefc.ase.ro/Media/Default/baza%20legislativa/Regulamentlic2014.pdf