| vasileion1996 a întrebat:

am si eu o problema foarte grava,imi puteti spune daca imi anuleaza lucrarea de bac de la romana?, pentru ca am completat din greseala fara sa deschid foaia de examen si sa imprimat o parte din numele meu pe cealalta parte, oare imi anuleaza lucrarea?

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Cel mai probabil nu, in ideea ca nu e numele intreg si poate ai scris peste... Mult succes tuturor celor care au dat examene!

| bogdanmihai469 a răspuns:

Depinde daca se vede rau si daca ai scris foarte apasat dar in general da

| Mishelle173 a răspuns:

Eu cred ca nu, eu tot asa am completat si nu mi-a anulat-o.

| vasileion1996 explică (pentru Mishelle173):

Imi este foarte frica pentru ca am scris destul de mult, si cred ca o sa iau o nota mare, si nu am scris foarte apasat si nici nu mi-am scris numele complet decat primele 3sau 4 litere din el

| Mishelle173 a răspuns (pentru vasileion1996):

Nu-ti face griji, Au mai fost astfel de cazuri dar lucrarile nu au fost anulate. Iti doresc o nota cit mai mare.