| miculzer a întrebat:

Anul acesta, fiind clasa a 12-a la o clasa de matematica-informatica se presupune ca ar trebui sa dam atestatul la informatica.In principiu atestatul nu este obligatoriu, dar profesoara noastra ne-a obligat sa semnam hartia cum ca am sustine atestatul.Intrebarea mea este, ce se intampla daca nu ma prezint in ziua in care trebuia sa sustin atestatul? Se da intr-o alta zi sau pur si simplu nu il voi mai da?
Mersi anticipat.

1 răspuns:
| rususimona a răspuns:

Si eu sunt tot la matematica-informatica iar eu am vrut la inceput sa dau atestatul insa m-am razgandit pentru ca este greu. Si daca nu te duci atunci nu cred ca se va intampla nimic rau, numai sa nu se supere rau profesoara pe tine.