| Victor979 a întrebat:

as dori sa aflu notiunea de "Circuitul oxigenului in natura" dau FUNDA + VOT!

4 răspunsuri:
| alien134340 a răspuns:

Http://jurnalul.ro/......04590.html daca doresti mai explicit :Đ

| Adrian_5829 a răspuns:

Pai aerul este compus din CO2 si O, plantele si copacii folosesc CO2 si elimina O iar oamenii folosesc O si elimina CO2. Sper ca ti-am putut fi de ajutor...

| xShinee a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/69741879/31/Circuitul-oxigenului Pagina 178;).P.S: ai ceva de cautat dar merita. daca ai imprimanta poti printa si niste poze de acolo!:)

| Chindinov_Claudiu_Georgel_1990 a răspuns:

Salut caut Circuitul oxigenului in natura