| dcswalle a întrebat:

care facultate/
/profil este mai bun/a dintre FEEA(profil: informatica economica) și Gh. Asachi Facultatea de inginerie electrica, energetica și informatica aplicata(profil: informatica aplicata în ingineria electrica )?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Care e mai buna? pai compari 2 lucruri total diferite. Depinde de tine ce meserie iti doresti, fie sa fii economist fie sa fii inginer

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Depinde ce meserie vrei sa ai(economist sau inginer). Eu ti-as recomanda sa faci facultatea FEEA. Dar depinde daca iti place deoarece nu poti sa faci o facultate care nu iti place.

| dcswalle explică:

Ma refer ce facultate este mai buna din punct de vedere al locurilor de munca dupa ce o termini!