| deM0 a întrebat:

care stiti un site de citit carti online(de pe telefon ma intereseaza)
genu de site cu carti interesante mai exact
carti din care poti invata ceva,psihologie, viata de zi cu zi
nu chestii vechi tip ion creanga sau chestii de genu.
ceva mai modern ma intereseaza

Răspuns Câştigător
| Friday13 a răspuns:

Stiu o aplicatie mai exact. Wattpad sunt carti scrise de romani, oameni normali nu "mari scriitori" dar poti sa gasesti si carti postate pe Wattpad, dar scrise de niste autori de exceptie, ex : Numara stelele de Lois Lowry

| deM0 explică (pentru Friday13):

Wattpad e exact ce cautam
Multumesc! big grin

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cartile electronice nu sunt online.
Ele se descarca pe aparatul tau si le poti citi de acolo. Marea majoritate sunt contra cost, exceptie fac doar cele libere de obligatii de drept de autor.