| Florin_Florinake_1999 a întrebat:

Ce inseamna profilul Productie Media? Ce se face acolo? Ce ore se fac? As vrea sa stii cam totul daca se poate .....nu prea am auzit de acea profil si am intrat la liceu cu profil productie media si nu stiu in ce consta! Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

E vorba de productie pentru emisiuni de televiziune in principal. se refera si la new media insa, nu doar strict la mass media, desi in mare pe mass media va veti concentra in liceu.

1 răspuns:
| Florin_Florinake_1999 explică:

Si in liceu cam cate ore faci pe zi?