| godzila007 a întrebat:

ce părere aveți despre băieți care studiază pe profilul pedagogic? Sunt multi băieți de genul acesta?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu sunt multi, dar pentru cei se sunt am tot respectul pentru ei.

| Legend123 a răspuns:

Eu sunt tot la profil pedagogic pe clasa a9-a laughing si mi se pare destul de fain..pe langa faptul ca am doar 2 baieti in clasa dar este fain si cu multe fete happy daca vrei sa alegi profilul pedagogic te sfatuiesc sa o faci ..este destul de fain si pe langa asta ai un viitor asigurat.