| CarBBoN a întrebat:

De cand a inceput anul scolar sunt mai lenes si imi dau mai putin interesul de scoala dupa cum vad. Invat mai in graba si intarziat, temele le fac in graba, dar cand vine un test sau o ora importanta ma ingrijorez cand e prea tarziu. De ce? Si cum imi pot remedia comportamentul?

1 răspuns:
| AndreiZopy a răspuns:

Nu poti sa intrebi pe cineva cum sa iti remediezi comportamentul...Totul depinde de tine. Cu toate acestea, cred ca ar fi bine sa-ti faci un program pe care sa-l urmezi sau cel putin sa hotarasti un timp care sa-l aloci diverselor activitati.