| sorina9sori a întrebat:

SALUT TPU
la ora de engleza, ca tema trebuie sa facem un filmulet in care sa aratam modul de preparare a retetei preferate.
Imi puteti oferi niste idei originale, ceva ce ar impresiona niste copii de 13 ani?

1 răspuns:
| fashiongirl14 a răspuns:

Ca sa impresionezi niste copii de 13 ani ar trebui in primul rand sa alegi o reteta potrivita, gustoasa si mai usor de facut. apoi sa-ti iei acel costum de bucatar, macar sortuletul si palaria aia alba, sa te mai murdaresti din cand in cand ca ei sa se amuze, sa mai spui glume printre timp.