| BiancaByee80 a întrebat:

Ma numesc Bianca, am 13 ani, si as vrea ca peste 2 ani sa ma inscriu la liceul militar "Dimitrie Cantemir" din Breaza, jud. Prahova. As dori informatii de la o persoana care invata in acest liceu, despre activitatea desfasurata aici. Va rog lasati la sfarsit adresa de mess sau numarul de telefon. Cel mai bun raspuns primeste funda+ vot.

2 răspunsuri:
| catalinutza12 a răspuns:

`salut. sora mea este acolo si spune ca e grozav. profesorii sunt buni te invataa foarte bine e un liceu foarte bun. sora mea zice sa te duci sa nu pierzii si sa te duci la altul ca cel liceu e foarte foarte bun. sper ca te-am ajutat

| BiancaByee80 explică (pentru catalinutza12):

Multumesc. As vrea, daca poti sa ii spui surorii tale sa ma contacteze pe adresa mea de e-mail bianca_byee@yahoo.com ca sa imi poata spune mai multe. multumesc! happy