| BIack a întrebat:

Mi-am reinstalat windows 7 si am doar o partitie. Sti-ti cum as putea sa imi bag o alta partitie fara sa reinstalez windowsul si fara sa imi ia spatiu din c

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu ai cum decat sa iti instalezi windowsul din nou si sa iei si din partitia c ca sa o imparti.

| StefanKogut a răspuns:

Daca pe hard-ul existent ai spatiu nealocat, atunci in acel spatiu nealocat poti sa initializezi o noua partitie. Mai poti, de asemenea, sa instalezi un alt hard pe linga cel existent cu o noua partitie pe el.