| 10Bubico a întrebat:

Mîine dau teza la Matematica! Ce trebuie sa invat? Pe ce trebuie sa ma bazez mai mult? Cum pot sa iau macar 5? Sunt in clasa a IX-a la Stiinte ale Naturii!

1 răspuns:
| Christine_Meriem_1994 a răspuns:

De obicei teza a matematica pe semestrul intai din clasa a ixa se bazeaza si pe ce ai mai facut prin generală..Si in primul smestru nu faci mult imi de numere? nu cred ca este o problema la acest capitol.(Si eu sunt la acelasi profil dar cu doi ani mai mare)