| GamingHd_Cristi_2000 a întrebat:

Pedofilii iubesc atât de mult copii încât vor sa-i omoare sau cum?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Nu e vorba de iubire ci de atractie sexuala. Iar daca-si depasesc limita, multi pedofili devin violatori. Copiii, fiind naivi si incapabili de a opune o prea mare rezistenta sunt tinte usoare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca ii iubesc ci pentru ca pedofilii sunt bolnavi psihic.Foarte bolnavi.

| 6684464 a răspuns:

Ă... chiar vrei sa stii? E ceva 18+ laughing
Pedo- = baiat/copil
-fil = iubitor

| MrUniverse a răspuns:

Răspunsul la această întrebare e doar în mintea unui pedofil... Și chiar nu vreau să știu ce e în mintea unuia...