| Houstain a întrebat:

Pentru înscrierea la liceu, printre altele, sunt necesare următoarele : „cartea de identitate (dacă este cazul) şi certificatul de naştere, în copie legalizată". Astăzi am mers să fac o copie legalizată a certificatului de naştere. Vreau să vă întreb, este nevoie de copie legalizată şi după cartea de identitate(buletin)?

Răspuns Câştigător
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Da ai nevoie copie legalizata atat dupa certificat cat si dupa buletin love struck
dealtfel am inteles ca ai nevoie de fisa care demonstreaza ca esti apt love struck

4 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Da, normal ar trebui sa ai si o copie dupa buletin.

| Houstain explică (pentru GabyG):

Copie legalizată sau copie normală?

| GabyG a răspuns (pentru Houstain):

Copie normala

| Larissa98 a răspuns:

DA este nevoie